Історія бренду

 

Колекція "Сонячні дні" 2018року: для дівчат від 4 до 14 років

Колекція "Сонячні дні" 2018року: для дівчат від 4 до 14 років

Квітковий бренд Sigi: якісне українське

Sigi – Фіалка – український бренд дитячого одягу. Свою першу колекцію ми запустили восени 2015 року. Sigi (Sigalit) з івриту перекладається як Фіалка. Ми шукали саме квіткову назву, яка буде органічно звучати багатьма мовами.

Sigi Kids – це квітковий бренд, ми обожнюємо квіти у принтах суконь, деталях одягу та підкладках пальто, тренчів та піджаків.

З першого дня ми поставили собі за мету створювати якісний одяг «поза часом». Так, щоб дитина одягала його на повсякдень та на свята. І щодня виглядала стильною, елегантною та розкутою.

Романтичність, прості силуети, зручні моделі, присмак вінтажності, історії, традицій. А ще трохи Франції і Британії у силуетах пальто, тренчів та суконь. Ми не женемося за трендами, модою, не намагаємося одягнути дітей як дорослих. У своїх нових колекціях прагнемо втілити три головні складові: елегантність, простота, доступність.

Ми постійно шукаємо нових якісних виробників. Використовуємо тканини і українського виробництва, і з Європи, переважно італійські. Це майже завжди 100% натуральні тканини. Іноді допускаємо у складі тканин 15-30% віскози, еластану чи 5-15% полієстеру, але лише тоді, коли цього потребує стійкість речей до прання чи стиль використання.

 

Головна фішка бренду – це готовий продуманий образ. Ми прагнемо позбавити батьків від довгого пошуку, підбору луків для своїх дітей. Sigi пропонує готові луки (образи), де усі речі підібрані за кольором, структурою тканин і стилем. Це від двох до трьох речей в образі.

Для дівчаток це сукня у комбінації з верхнім одягом – пальто, тренчем, дафлкотом. Для хлопчиків – елегантний класичний стиль, що не сковує рухів: комбінації з оригінальним пальто, курткою чи піджаком.

Сьогодні ми створюємо одяг для дівчат від 4 до 14 років, але постійно працюємо і розширюємо і вікові групи і асортимент.

Ми мріємо створити український бренд європейської якості у стилі, вибору тканин, пошиву та презентації. Ми швидко вчимося, а допомагають нам молоді матусі, які купуюсь наші речі своїм дітям, пишуть свої відгуки та побажання.

 

З повагою,

Команда SigiKids

www.instagram.com/sigikids/

www.facebook.com/sigikids/