Батистове асорті. Sigi – святкова колекція Літо 2016

Літо  час яскравих свят і теплих сімейних традицій. Випускні, пікніки на зеленій лісовій галявині, поїздка з батьками на море – та хіба мало причин одягтися більш стильно та гарно, ніж зазвичай. З цією метою ми випустили 8 нових моделей святкових суконь для дівчаток від 2-х до 12 років.

Для нас святкова колекція завжди незвичайна. Готуючи її, ми вже уявляємо усі свята, які зустрінуть дівчатка у наших чудових сукнях. І це відчуття надає роботі над створенням колекції надзвичайного настрою. Це дуже приємно. Ми створюємо святкові колекції лише двічі на рік: у травні перед випускними й до новорічних свят. Для них завжди використовуємо більш дорогі тканини, але залишаємося вірними простим елегантним силуетам. Вони завжди виглядають виграшно.

Батистове асорті

Літо час яскравих свят і теплих сімейних традицій. Випускні, пікніки на зеленій лісовій галявині, поїздка з батьками на море – та хіба мало причин одягтися більш стильно та гарно, ніж зазвичай. З цією метою ми випускаємо 6-8 нових моделей суконь для дівчаток від 2-х до 12 років.

У спекотний літній день дітям було б незручно у платтячках складного крою з багаторівневими конструкціями. Тому лінії силуету прості, тканини максимально комфортні. А значить природні та екологічні. Це не шовк, який швидко мнеться і «хапає» плями просто на льоту.

Це найлегша і найбільш практична натуральна тканина батист. В основі бавовняні та лляні нитки. У ньому ніколи не буває жарко, він невагомий на тілі дитини. Його легко прати, сушити і прасувати. Але головне батист чудово виглядає. Особливо прикрашений елегантним квітковим принтом, характерним для бренду Sigi. Й оригінальною квітковою вишивкою.

Для цієї святкової колекції ми обрали спокійні затишні кольори: рожевий, молочний та білий. Вишивка і принти на них виглядають дуже органічно, вигідно виділяються на монохромному тоні. Образ стильної дівчинки доповнюють оригінальні аксесуари для волосся ручної роботи: обручі, заколки, резинки. З їхньою допомогою можна зробити яскраві акценти там, де побажаєте.

Літня веселка для різного віку

Колекція створювалася для трьох вікових груп. Для кожної по 2 моделі ошатних суконь. Дизайнер працювала над колекцією 2 місяці, вдихнувши в неї всю свою креативність та фантазію. Адже потрібно було поєднати стриману елегантність, комфортність і особливий стиль бренду.

Дівчатка 2-4 років

Родзинки колекції: молочний та рожевий кольори, м'який трикотажний верх і легкий батистовий низ у вигляді розкішної спідниці, розшитої шовком. Мета: малюкам зручно одягати та знімати такі сукні, на сімейних урочистостях вони виглядають особливо красиво.

Дівчатка 4-8 років

Родзинки колекції: градація за характером маленької модниці. Одна модель більш стримана, з пишною спідницею та довгим рукавом. Друга модель пустотлива й завзята, сарафан легкого крою. У ньому так весело кружляти!

Дівчатка 9-12 років

Родзинки колекції: ці дівчатка вже не малюки, а значить, завдання дивувати елегантністю, не втрачаючи практичність. Ці сукні Sigi створені для особливих випадків. Перша з коротким рукавом, А-силует не обмежує рухів. Друга з рукавом три чверті й пишною спідницею.

У чому особливість цієї колекції

Багато-багато квітів символів бренду Sigi. Вишиті на тканині, вони привертають погляди різноманітністю й багатоликістю форм. Прикрашають сукні й не вимагають складних конструкцій. Новинка для цінителів елегантності вишивка колір у колір.

У натхненні літом, сонцем та передчуттям свят, Sigi зробила цю колекцію практичною, легкою, а головне зручною. Вона залишає рухи вільними й летючими. Адже для дівчаток так важливо привабливо виглядати для мами й тата, бабусі й дідуся. Щоб на затишній сімейній вечері на них дивилися захопленими очима, цілували й говорили: «Яка ти у нас красива і як сильно ми тебе любимо!».