Три головні новини сезону Осінь16

Sigi "дорослішає" та запускає колекцію для хлопчиків

Ура – нарешті ми запустили нову осінню колекцію. Яскраву, стильну, емоційну. Ми назвали її «Квіткова палітра». Квіти у найменших деталях – цікава родзинка нашого бренду. Вони навіть на підкладках пальто. І взагалі – у найнесподіваніших місцях.

Але це ще не всі новини. Нова колекція стартувала не лише для дівчаток. Вона – парна. Вперше в історії бренду – одяг для хлопчиків. Саме до пари стильним дівчаткам – розкутий неформальний образ хлопчика з елегантними італійськими нотками. Шарф, стильний дафлкот або класичний тренч - що ще потрібно для модних комбінацій одягу підростаючого денді? Втім, хлопчики можуть обрати готові луки і комбінувати їх як завгодно. 

Дафлкоти для хлопчиків та дівчат

Дафлкоти для хлопчиків та дівчат

Сукні та пальта нової осінньої колекції Sigi

Сукні та пальта нової осінньої колекції Sigi

Та на цьому сюрпризи не закінчуються. Ось ще один. Тепер власницями ексклюзивного колекційного одягу можуть стати не лише дівчатка від народження до 12 років, як це було раніше. Колекція стала більш дорослою: вікова група розширилася до 2-14 років. Що ж стосується хлопчиків, то перший експериментальний досвід Sigi – для віку 4-8 років. На модних дівчаток та хлопчиків у стильному одягу нової колекції не подивишся без доброї захопленої усмішки.  Заходьте до нас на Фейсбук, на сайт, милуйтеся, обирайте та замовляйте.