Одна сукня – три різних образи!

Одна сукня – три луки! Ми часто створюємо прості базові сукні. В них важливі якість тканини (наприклад 100% вовна чи бавовна), простота фасону і точність розміру. Це важливо, бо базова сукня – це полотно, на якому ви потім, за допомогою аксесуарів, створюєте свій власний образ.

Ми запросили наших колег – українські бренди аксесуарів допомогти нам показати як легко і цікаво працювати з нейтральним, базовими сукнями.

Ми взяли нашу сукню «Жвава Оливка» для дівчат 6-8 років і створили три образи:

 

Образ №1 – Солодка Зефірка

Акцент на зачісці та яскравих сріблястих уггі від українського бренду взуття Evie Shoes.

Щоб посилити ефект, можна доповнити образ срібним, сяючим рюкзаком від Evie у формі зайчика і накинути рожевий двосторонній плащ «Малинові метелики» від Sigi.

Образ №2 – Школярка

Сором’язливо, стримано і елегантно. Майже всі кольори комірців від українського бренду Baby Hipster ідеально гармонують з нашою сукнею: квіткові, картаті, яскраві і нейтральні. А якщо ще й додати прикраси до волосся тієй ж тканини що і комірець, образ повноцінно заграє.

Образ №3: Теплий casual

Ми обожнюємо класичні сукні з об’ємними пуховиками і спортивними аксесуарами. Ми поєднували ці стилі в наших зйомках не один раз. І кожний образ підтверджує – класична сукня гармонійна у спортивному стилі. Цього разу ми запросили українського виробника зимових пуховиків Duck Days, додали шапку від shapkaland_ua і теплі уггі від Evie Shoes (evieshoes.com.ua).

Створюйте свої стильні образи разом з нами! Висилайте нам фото своїх експериментів. Ми будемо їх розміщувати в спеціальній рубриці.