Проект Ярини

У рамках весняної колекції «Сонячні дні» лук сукня+пальто від 13-ти річного майбутнього дизайнера Ярини Федорів.

баннер-2.jpg

Ми запустили нову лінійку для дівчат віком 9-14 років лише рік тому. До цього наша аудиторія, переважно, складалася з дівчат 0-8 років.

Для нас це був виклик. Дівчата 9 років і старші вже вибирають одяг самостійно, точно знають що вони хочуть носити і що не вдягнуть нізащо.

Щоб краще зрозуміти нашу нову аудиторію, ми зробили три кроки:

  • Підписалися на профілі дівчат в Інстаграм. І більшість цих екаунтів конкурують з відомими блогерами!
  • Провели фокус-групу з дівчатами 10-12 років,
  • Запросили дівчину 12 років розробити для нас дизайн фірмового луку Sigi: сукня+пальто.

Третій крок був найважливішим. Нам пощастило бути знайомими з талановитою Ярусею Федорів, що мріє стати дизайнером і вже має невеликий досвід у відтворенні свого скетчу у чарівну сукню, працювала з українським дизайнером і має багату і креативну уяву.

Ми запросили Ярину розробити пальто і сукню для весняної колекції Sigi. І на нашу радість, вона з задоволенням погодилася.

Умови були не прості: підібрати моделі пальто і сукні, що близькі за стилем до квіткового бренду Sigi, вибрати тканини з нашої палітри, намалювати скетчі для відділу виробництва і працювати разом з виробництвом спочатку над зразками, а потім вже над лінійкою одягу. І, найважливіше, підібрати моделі так, щоб вони сподобалися дівчатам 9-14 років, що добре знаються на стилі і носять закордонні бренди.

Ярина блискуче впоралася із завданням і ми щасливі презентувати результат у рамках нашої весняної колекціі «Сонячні дні».

Наймовірна, легка і грайлива сукня «Сон» у різнокольорові барвисті жоржини.

Вона чудово комбінується з яскравим пальто «Сонячні дні»

Пальто складного крою, пряме з відкритими лацканами що фіксуються декоративними кнопками. Спереду дві накладні кишені. Пальто можна носити так, а можна і з поясом, що приталює силует. Кожне пальто має яскраву підкладку. Всі тканини натуральні.

Сукня у двух варіантах принтів: барвисті жоржини та яскраві чорнобривці на темно-синьому фоні.

Для синьої сукні «Літні дні» Ярина розробила темно-сіре пальто на квітковій підкладці «Ніжна ніч».

З Яриною було приємно і просто працювати, вона сповнена цікавих ідей і готова не просто про них говорити, а відтворювати їх у життя. А ми щасливі ділитися ними з нашими дівчатами та їх матусями.

Нова колекція вже у продажі в окремому відділі на сайті: http://www.sigi.com.ua/spring-2018/

Яскравої вам Весни!