Три образи яскравого літа для мами і доньки

Для літніх фотосесій, прогулянок містом та свят ми підібрали три образи для мами і сестричок. 

Маленькі дівчата мріють бути схожими на своїх мам. Приміряють матусині сукні чи взуття, тишком роблять собі макіяж. Але у нас все навпаки. Мами прагнуть бути схожими на своїх доньок, тому що сукні від Sigi неймовірні.

Ми не шиємо сукні для дорослих, не створюємо фемилі луки (family look). Але, коли ми познайомилися с українським брендом Nine, ми відразу зрозуміли що це ідеальні образи для матусь. 

Family look – це не лише ідентичні сукні для мами та доньки, але й сукні в одному стилі, кольоровій гаммі. Для мам - підкреслюють красу жіночим фасоном, для дівчат - ніжні та милі образи.

Рожевий захід сонця

Неймовірно ніжний образ. Пудровий відтінок сукні мами чудово гармонує з яскравими сукнями для дівчаток. У кожної дівчинки свій стиль та характер.

Часто дівчата прагнуть бути схожими на своїх сестричок чи подружок. Тому ми створили сукні однакового фасону але з різних тканин.

Сукні «Лютик» і «Вербена» обидві з тонкого, вишитого квітами батисту. «Лютик» рожева, а «Вербена» з квітковою спідничкою.

Образи мами і доньок абсолютно різні, але настільки співпадають за настроєм і кольорами, ніби створені для сімейної фотосесії!  Море, ніжні промінці сонця, набережна Дніпра та легенький вітерець – ідеальні локації для зйомки. 

До речі сукні «Лютик» і «Вербена» створено для дівчат 4-8 рочків.

Трендовий образ Sigi – фіалковий

Фіалка – квітка нашого бренду, тому у кожній колекції обов’язково є сукня фіалкового кольору чи с фіалковим принтом. 

Стримана сукня мами чудово підкреслює фігуру і доречно виглядає і в офісі і на прогулянці містом.

А пишні, веселі сукні сестричок ніби схожі, але кожна унікальна за фасоном і деталями.

На старшій - сукня-сарафан «Запашний Шалфей» з вирізом трикутником на спині і спідницею у дрібні квіточки, а на молодшій -  сукеночка «Іриска» з вишитого квітами батисту двох кольорів: фіолет і яскаво-білий. 

До речі у нашій літній колекції аж дві сукні «Фіалка» - дівчаткам 4-8 років та 9-14 (різні за фасоном).

Бірюзовий настрій

Святковий, насичений кольорами, незамінний для спекотного дня. Пасує до сімейних свят, днів народжень, фотосесій на природі чи у міському парку.

На мамі -  білий сарафан з синьо-рожевими квітами від Nine.

Старша дівчинка обрала бірюзову сукню “Анемон”, а молодша – сукню “Незабудка”. Чарівно, чи не так? 

Всі сукні є у наявності на нашому сайті у розділі «Літні колекції». Створюйте ваші сімейні образи. Яскравих вам фотосесій!

Нагадуємо, що для сестричок і подружок у нас діє постійна знижка – 10%!