Одяг Sigi представлений у Магазині Всі.Свої на Крещатику

З початку 2017 року наш бренд Sigi представлений у Магазині 'Всі.Свої' на Крещатику, 27. Тепер маленькі покупці та їх матусі зможуть власними руками пощупати, одягти та приміряти те, що бачили на нашому сайті.

З нового року не тільки мами, а також і дітки від 2 до 14 років, хлопчики і дівчатка, мають чудову можливість одягатися у стильний український одяг європейської якості. Поповнювати свій гардероб готовими луками та вибирати за смаком і за ціною серед десятків брендів. А все тому, що дитячі товари займають цілий поверх Магазину.

Деякі наші колекції представлені у магазині ексклюзивно. Наприклад, пальта на хутрі та пухнасті шубки, а ще сукні зі святкової зимової колекції 'Снігова королева'.

Нещодавно ми випустили першу експериментальну колекцію для хлопчиків. У магазині 'Всі.Свої' речі для хлопчиків презентовані окремим рейлом. Це ошатні піджаки, теплі штанці, сорочки та пальта.

З 15 січня ми запустили Зимовий Розпродаж на осінньо-зимову колекцію. Знижки від 15% до 50% діють також і у Магазині Всі.Свої.

Ми пишаємося тим, що марка Sigi представлена у найбільшому в нашій країні магазині українських брендів. Покупцям, безсумнівно, буде цікаво робити тут покупки, адже магазин пропонує сервіси, яких немає в інших гіпермаркетах Києва:

  • Знижки до 30% вартості речей і постійні акції,
  • Безкоштовна упаковка подарунків,
  • Безкоштовний каліграф: красиве підписання чудових вітальних листівок.

Купуйте стильні подарунки своїй дитині або дітям друзів – тут же безкоштовно обгорніть та підпишіть їх. Чудо починається з добрих слів.

Офіційне відкриття дитячого поверху планується 1 лютого 2017 року і ми запрошуємо на свято усіх без винятку!