Подарунки дівчинці на Новий Рік

Подарунки - важлива, часом складна,  але завжди приємна частина свят. Пошук подарунків, їх пакування, вибір листівки і важливі слова вітань - це і хвилювання, і святковий настрій і радісне очікування дива.

У будь-якому віці сукня – ідеальний подарунок для будь-якої дівчини. Різниця тільки, яка саме сукня і з чим її одягти. Суконь багато не буває, і навіть, коли ними забитий гардероб, все одно «нічого надіти».

До новорічних свят ми підібрали 5 суконь Sigi і до них аксесуари і святкові сувеніри від українських брендів. Креативних, динамічних, стильних та орієнтованих на клієнта

.

Сукня з м’якого, ніжного та приємного на дотик натурального трикотажу з плетінням золотою ниткою. Нагадує небо з безлюччю сяючих зірок. Казкове сяйво підтримають черевички від EVIE.shoes, а настрій підніме листівка від Mirabella_postcards.

Ціна сукні – 750 грн. Ціна патчі (зірочка) – 145 грн за пару. Черевички – 1295 грн. Листівка: 15 грн.

Базова сукня створена для дівчат, які вибирають комфорт навіть для урочистих подій. Рівень святковості можна підняти за допомогою аксесуарів. Яскравих балеток EVIE.shoes і  доповнити подарунок святковою листівкою від Mirabella_postcards. Скляний янгол від Vas_glass

Ціна сукні – "Золоте плетіння" (4-8 років) - 750 грн, "Синій оксамит"  (9-14 років)- 1200 грн., Ціна патчі (зірочка) – 145 грн за пару. Листівка: 15 грн.

 

 

Золотий жакард з сяючими пелюстками не потребує складного силуету. Настільки тканина яскрава і багата. Тому все, що можна додати – це декілька аксесуарів. Ніжні черевички EVIE.shoes та Віночок від Nebo u kvitah. Привітання записати на листівці від Mirabella_postcards.

Ціна сукні – 650 грн., Черевички - 1295 грн., Віночок – 350 грн. Листівка: 15 грн. Віночок - 300 грн.

 

Подарунок дівчатам 5-7 років: легка сукня з білого атласу, прикрашена срібним мереживом, ніжні черевички від Evie Shoes, корона принцеси Nebo u kvitah і привітання листівкою від Mirabella_postcards. Чашка від бренду Wowmugs.

Ціна сукні – 475 грн., Черевички - 1195 грн., Корона – 350 грн. Чашка – 360 грн. Листівка - 15 грн.

 

                                                                               

Сукня "Герда" - поєднання чорної основи з блискучим сріблом. Стриману за кроєм сукню прикрашає святковий чорний зі сріблом жаккард, обробка сріблястою тасьмою та яскраві аксесуари. Сріблясті черевички від Evie Shoes та сяючий віночок від Nebo u kvitah. Привітання, і обов’язково власноруч, можна написати на листівці від Mirabella_postcards.

Ціна сукні – 1150 грн., Черевички - 1195 грн. Листівка - 15 грн. Сукня залишилася у розмірах: 10Y/140cm, 13Y/158.

 

Подарунок ми упакуємо у святкову новорічну коробку чи прикрасимо пакунок сніжинками з привітаннями.

А якщо Вам складно вибрати, даруйте вибір своїм близьким. У нас є подарункові сертифікати, суму можна вибрати і вписати власноруч. Сертифікат ми можемо відправити адресату самостійно.

Приємних вам і веселих свят!