Морська колекція Sigi – Літо 2017: назустріч пригодам

Зустрічайте: ми випустили нову колекцію для родинних подорожей, зручного відпочинку та незабутніх вражень. Коли ми створювали її, то думали передусім про те, щоб дітям було комфортно та стильно. А ще – щоб вашу Морську колекцію було легко спакувати у валізу. Так воно і вийшло: тільняшки, топи, гарні тематичні платтячка легко пакувати, вони не мнуться та займають зовсім мало місця. 

Головна ідея колекції: відпустка на морі та цікаві сімейні подорожі.
Стиль: ретро, класика, пін-ап, американське ретро. 
Фасони: вишукано прості силуети.
Тканини: натуральні – бавовна, зручний трикотаж, тонкий вишитий батист.
Кольори: білий, синій, рожевий, червоний.
Принти: тематичні морські – якорі, штурвали, рибки, ластівки, смужка.
Вік: 4-12 років, дівчатка та експериментальні моделі для хлопчиків.

Уявіть собі теплі вечори на морі, гарні краєвиди, синє глибоке небо, у яке так гарно дивитися і ні про що не думати. Уся сім’я після спекотного літнього дня збирається на прогулянку жовтим піском пляжу, що ледь охолонув… Ми мріяли про те, щоб у цей час ви були ошатними та стильними, романтичними та модними. Тому усі силуети максимально прості й лаконічні, а одяг – комфортний. Плаття для дівчат прикрашені пишними спідницями, у яких так гарно кружляти по морському узбережжі. 

Ми поділили Морську колекцію на три тематичних групи:

Зручні трикотажні речі

Ошатні варіанти для свят

Речі можна комбінувати між собою (фірмова фішка Sigi) та отримувати оригінальні композиції для відпочинку, подорожей і затишних сімейних вечерь на відкритій терасі під плюскіт ласкавих хвиль.

Ольга Геращенко, власниця та організатор компанії Sigi:

«Морський стиль здавна використовували в дитячому одязі. В середині XIX століття було досить популярною тенденцією шити матроски для дітей з королівських сімей. Вважають, що цей стиль ввела в моду Коко Шанель, одного разу з'явившись на пляжі Монте-Карло в матросці.

Морський стиль завжди в моді, він переходить з колекції в колекцію кожного бренду зі світовим ім'ям. Це вічний тренд, а ми – бренд, який робить в основному класику, «вічні моделі». Тому морський стиль – одна з постійних традицій у наших літніх модних колекціях».

Найголовніша вимога, яку ми втілили у цій колекції, - зручність та універсальність морського стилю. Ця тематика найкраще підходить для щоденного дитячого гардеробу, а також для родинних виходів «у світ». Одяг у такому стилі пасує дівчаткам і хлопчикам будь-якого віку. Для малечі ми підкреслили святковість вбрання морськими принтами, поєднаннями синього, рожевого й білого. А для дівчат-підлітків продумали лаконічні, прості та вишукані фасони зі смужкою, що вже стала класикою. 

Заходьте на наш сайт та у соцмережі, обирайте готові луки та залишайте відгуки про нову Морську колекцію-2017.