Снігова королева запрошує на свято

Вугільно-чорний зі сріблястими переливами, благородство золота та білий сніг мережива… У таких сукнях кожна дівчинка відчуває себе Сніговою королевою з казки. Вона велить снігу падати тихіше, їй підкоряються вітри, а золоті олені слухняно застигають, щоб зручніше підставити їй санки для катання. Наша колекція 'Снігова королева' створена, щоб виконувалися усі новорічні бажання, а дівчатка захоплено завмирали у передчутті зимових свят.

Мрії збуваються

Пам’ятаєте, як захоплено Кай описував лапаті сніжинки? «Жодної неправильної лінії, і куди цікавіше за справжні квіти…» Такі ж чіткі й водночас мальовничі силуети мають нові сукні для дівчаток з колекції «Снігова королева». Захоплююча краса крижинок, мереживні сніжинки, ледь помітне мерехтіння сріблястої оздоби на платтях відтворюють казковий настрій. 

Золота та срібна палітра юбок і ліфів, підкреслених загадковим вугільно-чорним кольором, тоненька та прозора кисея укорочених рукавів створює особливу ауру дива. У передчутті свят дівчинці лячно та цікаво водночас. Адже це дні здійснення найзаповітніших бажань. Під ялинкою збереться уся родина, мама з татом та гості принесуть багато подарунків… І буде так весело, так казково! А у новій мерехтливій сукні від Sigi дівчинка відчуватиме себе королевою, доброю феєю чи принцесою. І просто зараз загадає бажання. У такій сукні вони обов’язково збудуться!

Плаття зачарованої принцеси

Створити казкову атмосферу допоможуть наші особливі моделі для зимових свят. Як Снігова королева, що виходить вся закутана у міхи та білі шати, так і наші дівчатка покажуться перед батьками, гостями та іншими дітьми у красивих зимових сукнях. Чим особлива колекція?

  • Переважають три кольори – чорний, золотий та срібний.
  • У цих трьох кольорах ми створили моделі для кожної вікової групи. 
  • Таємного блиску платтям надають тканини, що переливаються, немов живий сніг: жакард, тафта. Вони прикрашені блискітками, зірочками та сніжинками, що поблискують і створюють дивну ауру таємничості.
  • Пам’ятаючи про любов дівчаток до святковості, ми створили багато пишних спідниць з під’юпниками, які підтримують слої різних тканин. У таких сукнях так гарно кружляти, мов сніжинка!
  • Усі тканини м’які та зручні, як рихлий замет чи легка хмаринка з мерехтливих снігових пір’їн. 

Ми хотіли, щоб, попри усю святковість, яскравість та урочистість, сукні були зручними, а дівчатка почувалися в них затишно та комфортно. Здається, вийшло!

Шубка Снігової Королеви

Поки Снігова Королева блукає у пошуках пригод, вона не повинна замерзнути. Саме тому ми придумали та втілили цю пухнасту модель. Неймовірно зручна шубка – розкішне доповнення до вечірнього плаття. Легка, як пір’їнка, вона створить особливий затишок малій леді й додасть шику до святкового строю. 

Шубку можна міксувати з будь-яким платтям, кожне з яких, до речі, має власну назву. Дівчинка - зірка свята - може вийти до гостей у платті «Перлина свята» чи «Снігова королева». Чи придумати улюбленому одягу від Sigi своє, одній їй відоме ім’я.

Аксесуари
 
Жодна казка не обходиться без милих чарівних дрібничок. Це дивовижні обручі, щоб тримати волосся, легкі та яскраві пов’язки, сніжні та зоряні заколки. Щоб надати дівчинці заворожуючої привабливості, ми використали для аксесуарів каміння та парчу, дбайливо підібрали тканини у тон сукням колекції.

 

 

«Чи не бачили ви Кая?»

Герда босою обійшла півсвіту в пошуках свого улюбленого Кая. «Чи не бачили ви Кая?» - питала вона усіх зустрічних. І врешті-решт знайшла свого героя! Ми теж перебрали півсвіту образів, характерів, тканин. І все-таки відшукали той самий образ колекції, який нині даруємо хлопчикам до чудових новорічних свят. 

Це лише один експериментальний наряд, але вивірений та продуманий до останнього стіжка. Білосніжна сорочка вільного крою, вугільно-чорні штани і такого ж кольору вишуканий капелюх з невеликими елегантними полями. Саме капелюх є тим чарівним завершуючим штрихом, що з сучасного світу вертає хлопчика просто у казку. 

Усі чарівники виконували бажання у капелюхах, витягаючи з них різні дива: кроликів, квіти та чудовий настрій. Так і наш хлопчик у святковому наряді нової колекції стає принцом, чарівником та втіленням дівочих мрій. А чому б і ні? 

Одягайтеся святково й вишукано, пишіть нам свої коментарі та враження.
Вся колекція представлена у розділі Новорічна колекція.