Літні образи для дівчат 4-14 років

Кожна дівчинка має свій неповторний смак і стиль. У кожної дівчинки є свої ідеальні і улюблені речі. Спочатку вони не заважають мамам одягати їх за маминим смаком, але вже з трьох-чотирьох (а деякі і раніше) років дівчата вже починають вибирати самі, і часто зовсім не те, що подобається матусі.

Важливо давати доньці можливість вибирати самостійно як можна раніше (навіть, якщо деякі комбінації вам не до смаку), але потроху давати їм все більше інформації про моду, базові принципи комбінації кольорів, фактур і речей. Але шукати інформацію не тільки з дорослих джерел, але і там, де шукають інформацію ваші діти: журнали, сайти, блоги.

Ми отримуємо багато відгуків, побажань і багато спілкуємося з дівчатами, ставимо їм питання про їх смаки у стилі і моді. У нас навіть є невелика фокус-група з дівчаток 9-12 років. Вона нам дуже допомагає в роботі над колекціями.

На початку червня ми вирішили запустити рубрику «Образ тижня», де ми плануємо публікувати найпопулярніші образи для різних подій. Образи складаємо як з наших речей, так і з долученням інших українських брендів: аксесуарів, взуття, книжок і різних цікавих дрібничок для дівчат.

Маємо надію, що наші поради допоможуть вам підібрати ідеальних лук на будь-яку подію літа і знайти компроміс у вашій з донькою дискусії на тему «що зараз носять».

Образи червня:

Лук №1: День народження, свято, весілля у родині чи друзів.

Для святкування у спекотний літній день треба проста, але вишукана сукня і тільки із натуральних матеріалів: батист, бавовна, прошва, тонке натуральне мереживо. Шовк  буде м’ятися і на ньому просто поставити пляму, яку потім важко вивести:) А у штучних тканинах буде дуже жарко і некомфортно. Для дівчат 2-14 років у нас є білі, рожеві, молочні сукні, вишиті квітами. Тільки 100% бавовна, всі на підкладці з батисту. Святкова сукні для дівчинки прикрашена мереживом чи атласною стрічкою. Образ доповнюють сріблясті черевички від українського бренду @evie.shoes. Всі наші ошатні сукні можна знайти у розділі «Святкові сукні».

Лук №2: Street style: прогулянка містом.

Прогулянки містом, своїм чи у подорожі, можуть розтягнутися на весь день, і часто спекотний. Тому образ має бути простим, стильним і комфортним. Для нього ми вибрали квіткову сукню з натуральних тканин: волошкового хлопку і ніжно-блакитного, вишитого батисту. Рукавчики сукні – тренд цього сезону – відкриті плечі і зав’язки бантиками. Обов’язково потрібен капелюх і комфортні черевики, саме такі є у @evie.shoes. Літній образ ідеально доповнять окуляри і сумка через плече для важливих дрібничок. Сукня для дівчинки 9-14 років «Літня романтика».

Лук №3: Морська пригода.

Літо – час подорожей і пригод. Найособливіша пригода для маленької дівчинки – поїздка на море. Саме під натхненням морських подорожей ми створили нашу літню колекцію для дівчат 4-12 років. Ретро-класика у морському стилі. Всі важливі деталі, класичні смужки, тематичні принти, матроски і трикотажні сукні, ми врахували. Пропонуємо наш найпопулярніший образ. Сукня для дівчат 4-8 років «Блакитний туман». Оригінальна сукня з круглим комірцем та без рукавів ошатна та легка. Застібка спереду гудзиками надає моделі оригінальності. Спідницю спереду і сзаду прикрашають фіксовані широкі склади. Принт - білі якорі, надає грайливості. Це класичний ретро-стиль, стриманий і ошатний. У компанію черевики від @evie.shoes і грайлива солошка. Солошка- головний аксесуар цього літа, він не просто прикрашає,  а ще й допомагає підібрати волосся і створити стильну зачіску. Майже кожна наша сукня має у компанію свою солошку.