Співпраця

Продажі

Ви дистриб’ютор і шукаєте оригінальні та якісні речі для Вашого магазину. Для вас важливі: натуральні тканини, унікальний асортимент і лояльний партнер. З офф-лайн магазинами ми працюємо тільки під викуп моделей, ціна залежить від кількості і наявності товару. Ми, також, можемо відшити партію вибраних моделей із наших колекцій під Ваше замовлення.

Пишіть нам на пошту sigikids@sigi.com.ua ми сформуємо пропозицію спеціально для вас. 

Ви власник on-line магазину і шукаєте асортимент товарів для дівчат 4-14 років. Ми працюємо у форматі drop-shipping та із задоволенням будемо співпрацювати з вами. Пишіть нам на пошту sigikids@sigi.com.ua або телефонуйте на наш номер (097) 205-01-27 (на цьому номері є Viber і Whatsap).

Фотосесії

Ви фотограф і працюєте з сімейними портфоліо. Наші образи співпадають з вашим стилем зйомки. Ми з радістю допоможемо підібрати речі для дівчинки під фотосесію.

Є три варіанти:

  1. викуп образу;
  2. оренда образу;
  3. сумісний PR проект.  

Пишіть на пошту sigikids@sigi.com.ua або телефонуйте на наш номер 097-205-01-27 (на цьому номері є Viber).

Моделі для фотосесій Sigi.  Ви дівчинка зростом 104 см - 164см. Ви бажаєте прийняти участь у фотосесіях нашого бренду і маєте досвід роботи з фото та відео зйомками.

Варіанти співпраці:

  1. сезонні фотосесії – студія, формат lookbook;
  2. street style - зйомка на вулиці, кафе, у форматі "життєві моменти".

Надсилайте нам три фото: профіль, анфас і з посмішкою (життєві, без макіяжу і не пізніші ніж 6 місяців до відправлення) на email: sigikids@sigi.com.ua

А також Ваш зріст, вік і розмір черевичків.

Колаборація

Ви представник українського бренду і працюєте з таким асортиментом: верхній одяг (не пальто), аксесуари: різноманітні сумки, рюкзаки, намиста, віночки на голову, взуття, книжки, іграшки дівчаткам 4-14 років. Ви бажаєте показати як ваш продукт виглядає в повсякденному житті і шукаєте можливості отримати цікавий контент для ваших екаунтів і сайтів. Ми пропонуємо спільні фотосесії у форматі street style, предметної або студійної зйомки.

Запити приймаємо на пошту sigikids@sigi.com.ua або по телефону 097-205-01-27 (на цьому номері є Viber).

2.jpg